تبلیغات اینترنتی

پیشرفت موفقیت‌آمیز کسب‌وکار شما

شرکت سیب سبز با بهرمندی از تجربیات خود در عرصه تجارت الکترونیک و با استفاده از جدیدترین متد تبلیغاتی برند شما را به مشتریان آینده شما نشان خواهد داد

 
 

ما بشما کمک خواهیم کرد تا با کمترین هزینه، بتوانید بیشترین بازدهی را به دست آورید

 

 

برخی از مزیای تبلیغات در تلگرام :

 1. ارسال پیام تبلیغات تلگرام برتری هایی نسبت به ارسال اس ام اس دارد بعنوان مثال :

  - کاربران بدون شک آنها را میخوانند

  - ارسال پیامک ارزانتر بدونه محدودیت کاراکتر

  - میتوان لینک سایت و یا صفحات اینترنتی در آن قرار داد

  - امکان ارسال تصویر در آن وجود دارد

  - تمامی پیامها برای مخاطبان ارسال شده و به دست آنها می رسد

 2. تبلغات در تلگرام بصورت هدفمند است، بعنوان مثال ما میتوانیم آگهی شما را در قالب یک متن، تصویر و... بصورت تکی یا گروهی به دفترچه تلفن شما ، به منطقه ای خاص ، شهری دیگر و یا حتی مشاغل و اصناف مورد نظرتان به مخاطبینتان برسانیم.
 3. هزینه ارسال هر پیام بصورت یک متن 7 تومان
 4. هزینه ارسال هر پیام بصورت یک تصویر 11 تومان
 

تبلیغات در اینستاگرام نیز همانند شبکه های اجتماعی دیگر خالی از لطف نبوده و شما را به سود نهایی نزدیک می کند و بسیار کاربر پسند می باشد.

امروزه یکی از شبکه های پر طرفدار اینستاگرام است و بعد از خریده شدن اینستاگرام توسط فیسبوک توجه به این نرم افزار زیادتر شد و تبدیل به یک مکان پر رفت و امد شد ، می دانیم که در هر کاری اگر جایی باشد با بازدید بالا آن مکان برای تبلیغات محل مناسبی است

با تبلیغات در اینستاگرام شما مشتریانی ثابت را خواهید یافت که همواره با شما هستند و از آخرین اخبار شما مطلع اند ولی با تبلیغات برای سایر شبکه ها و حتی سایت، شما چیزی بجز یک بازدید را بدست نخواهید آورد و برای جذب مشتری در آینده دوباره نیازمند تبلیغات می باشید و یا باید مشتریان جذب شده را با روش هایی مانند ایمیل مارکتینگ و… در کنار خود نگاه دارید .

برای مثال : در تبلیغات در اینستاگرام شما با افزایش ۱۰۰۰ فالوور، ۱۰۰۰ عدد مشتری ثابت خواهید داشت که همواره آخرین اخبار شما را در اینستاگرامتان مشاهده میکنند . ولی با جذب ۱۰۰۰ عدد ورودی تبلیغاتی برای سایت ، شما فقط یک محصول خود را به ۱۰۰۰ علاقه مند نشان داده اید . اینجاست که صرفه جویی در زمان و هزینه را با تبلیغات در اینستاگرام تجربه می کنید .

 

افزودن 1000 فالور ایرانی در کم تر از چندین ساعت فقط با پرداخت 50000 تومان